Pozvánka na Horování 2015

Horování 201523. ročník Horování se uskuteční v sobotu 28.11.2015. Součástí festivalu je úvodní páteční večer v kině Oko – od 18 hod přehlídka nejlepších filmů se zimní horskou tématikou “Snow Film Fest”.

Pro lezecké přátele je v sobotu v prostorách 3. ZŠ (“Hluchák”) od 09:30 hod tradiční soutěž v boulderingu – BoulderSession. Výstavu lezeckých fotografií opět vynikající fotograf a lezec Pepé Piechowicz – “Sandstone”. Hlavní program v DK začíná v 17:00 hod a představí se Šumperák Pavel Paloncy s návodem, jak běhat ve velkých výškách a hrábnout si na dno. Dále pak Tom Obtulovič nás zavede na loňský ojedinělý trek v oblasti Kanchenjungy v čase zemětřesení, které devastovalo Nepál. Odpočinkem by mohlo být stopování v Tibetu, ale v podání Katky Mandulové nebude! Večer by měl gradovat s Ondrou BenešemEditou Vopatovou a jejich pozváním do horských stěn Brazílie.

Průvodkyni pořadem – Hanku Pískovou netřeba představovat. Zpestřovat přestávky budou taktéž známí sympatičtí pohodáři z kapely Beg Bie Country.

Příspěvek byl publikován v rubrice Promítání a jeho autorem je Matěj. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u “Pozvánka na Horování 2015

Napsat komentář